Головна » 2019 » Березень » 19 » Пробне ЗНО з англійської мови для учнів 11 класів
Пробне ЗНО з англійської мови для учнів 11 класів

Кафедра англійської філології Маріупольського державного університету проводить пробне (демонстраційне) тестування з англійської мови для учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти міста Маріуполя та прилеглих районів.

Мета тестування – надати змогу абітурієнтам перевірити свої знання з англійської мови. Завдання розроблені у форматі ЗНО та містять вправи на перевірку навичок аудіювання, читання, використання мови та письма.

Дата проведення: 29 березня 2019 року (п’ятниця) о 12:00
Місце проведення: факультет іноземних мов (м. Маріуполь, пр. Миру, 89а)

Участь безкоштовна!

Прийом заявок на участь у тестуванні триватиме до 25 березня 2019 року