Головна » 2019 » Травень » 7 » Запрошуємо взяти участь у ІІ Форумі молодих науковців МДУ
Запрошуємо взяти участь у ІІ Форумі молодих науковців МДУ

15-17 травня у Маріупольському державному університеті відбудеться ІІ Форум молодих науковців. Захід організований Радою молодих вчених МДУ у рамках ХІІІ Всеукраїнського фестивалю науки. Метою форуму є об’єднання молодіжного співтовариства й активізація взаємодії між молодими науковцями.

До участі у заходах форуму запрошуються студенти, магістранти, аспіранти, молоді вчені, вчителі та учні 6-11 класів закладів загальної середньої освіти Маріуполя.

Програма форуму включає тренінгові заняття з психології, іноземних мов, права, практикум з історії, гуманітарні та природничі лекторії, наукові шоу та інші заходи.

Програма ІІ Форуму молодих науковців МДУ

Місце проведення форуму: навчальні корпуси №№ 1, 2

Контакти організаторів:

Телефон: 050-828-03-03 (В’ячеслав Кудлай, голова Ради молодих вчених МДУ)